West Quarter Festival – Wijkprikkels

Meer jazz in onze wijk Westerkwartier

met dank aan “Wijkprikkels” organiseren we dit jaar verschillende activiteiten in de wijk Westerkwartier.
plaats van het gebeuren: VTI – Stuiverstraat 108 B – 8400 Oostende

Zoals altijd gratis toegang 🙂 
Reservatie aanbevolen via 0475/34.99.34 (sms of tel)

donderdag 6 april 2023

19.30u: Filmvoorstelling “My friend Fats” een muzikale documentaire over het leven en de muziek van Fats Domino gepresenteerd door Bobby Setter

De Filmvoorstelling “My friend Fats” is een muzikale documentaire over het leven en de muziek van Fats Domino, deze film wordt gepresenteerd door Bobby Setter, persoonlijke goede vriend van wijlen Fats Domino.
Bobby Setter en Karin waren aanwezig bij de uitvaart van Fats Domino in New Orleans, de rouwstoet ofwel “Second Line Parade” was een gebeuren die een onuitwisbare indruk heeft nagelaten.

De film is een boeiend en aangrijpend verhaal met veel muziek, humor, emotie en een perfecte weergave van de jarenlange hechte vriendschap tussen Fats Domino en Bobby Setter.
Naast muzikale clips omvat de film exclusieve privébeelden en opnames die in New Orleans en meer bepaald bij Fats thuis zijn opgenomen.
Bobby Setter zal persoonlijk aanwezig zijn bij de filmvoorstelling, na de voorstelling is er nog even de mogelijkheid om vragen te stellen.


info via uit databank
info via facebook

donderdag 22 juni 2023

19.30u: Monsieur Fernand

donderdag 16 november 2023

19.30u: Dixieland Stageband + special guest

 

Afgelopen activiteiten in het kader van “Wijkprikkels”:

 

zondag 26 februari 2023

13.00u: Second Line – Muzikale wandeling door het Westerkwartier

Een muzikale optocht naar de traditie uit New Orleans.

Een “Jazz funeral” is de meest gekende Second Line, waar tijdens de optocht zowel getreurd wordt om het verlies en tevens wordt het leven herdacht en gevierd met opgewekte vrolijke melodieën en dans, een schijnbare tegenstelling die in onze wereld nooit veraf is.

Iedereen is welkom om mee samen de emoties te beleven, afscheid te nemen van onaangename afgelopen zaken maar vooral het leven te vieren en te gedenken!

Het Westerkwartier Leeft! Nodig gerust al je buren, vrienden, familie en kennissen uit om mee op te stappen door het Westerkwartier.
Voorziene vertrek aan het Gerechtsplein om 13.00 uur, er is een pauze voorzien.

Muzikale omlijsting door de brassband “Nola Shmola” en de Dixieland Streetband.


info via uit databank
info via facebook

15.00u: Tribute To Benny Goodman
info via uit databank
info via facebook

Line-up

Peter Verhas (Klarinet)
René Harvengt (Vibrafoon)
Paul Bourdiaudhy (Drums)
Stijn Wouters (Piano)
Stefan Willems (Bass)

Dit energiek kwintet brengt een passend eerbetoon aan de ‘King of Swing’!

Gratis toegang – doch plaatsen zijn beperkt, wil je zeker zijn van een plaats: reservatie mogelijk via 0475/34.99.34

 


WQF 2022
https://melody-makers.be/west-quarter-festival-2022/

WQF 2021
https://melody-makers.be/west-quarter-festival-2021/